У неділю про сліпого та день пам'яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

24.05.2020

24 травня 2020 року, в Неділю шосту після Пасхи, про сліпого та в день шанування святих рівноапостольних учителів Мефодія і Кирила, святкова Божественна літургія відбулась у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики собору та інші.

Під час служби особливі сугубі прохання та молитва були піднесенні за припинення поширення пандемії у світі.

Наприкінці літургії митрополит Никодим привітав усіх із воскресним днем та пам'яттю святих рівноапостолів.

Прес-служба Бердичівського благочиння.