У Коростишівському благочинні відбулось овячення храму в честь ікони Божої Матері "Знамення".

20.02.2021

20 лютого 2021 року, у суботу 37-ї седмиці після П'ятидесятниці, в день пам'яті святого преподобного Парфенія Лампсакійського митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив архіпастирський візит у Коростишівське благочиння Житомирської єпархії.

Його Високопреосвященство освятив новозбудований храм на честь ікони Божої Матері "Знамення" у селі Вільня. Після чину освячення у храмі була звершена перша Божественна літургія. За богослужінням Владиці співслужив благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), настоятель парафії протоієрей Миколай Когут та інші. На святкову молитву зібралось чимало місцевих жителів та гостей.

У завершення літургії митрополит Никодим привітав настоятеля та громаду храму із величною подією освячення та звернувся до присутніх із словом настанови. Благодійників храму було відзначено почесними грамотами.

Прес-служба Житомирської єпархії.