Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято. (Фотозвіт).

15.10.2011
Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.

14 жовтня 2011 року, Свята Православна Церква молитовно відзначає свято Покрова Божої Матері. Цей день є престольним святом Свято-Покровського храму м. Житомира. На це особливо шановане православними людьми свято в храм щорічно приходить безліч житомирян та гостей обласного центру.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.

Особливо урочисто свято пройшло в цьому році. Святкування очолив єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Біля воріт храму під святковий передзвін дзвонів, хлібом-сіллю і букетами квітів тепло зустріли свого архіпастиря численне духовенство і сотні віруючих. Після урочистої зустрічі і коротких привітань керуючий Житомирською єпархією звершив Божественну літургію в Свято-Покровській церкві, за якої відбулося дві хіротонії.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.

Його Преосвященству співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянников), намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря архімандрит Галактіон (Коренчук) і духовенство єпархії.

Після прочитання Євангелія правлячий єпископ звернувся до боголюбивої пастви з повчальним словом, в якому підкреслив особливе значення і велич цього дня в житті кожного православного християнина.

Під час богослужіння відчувалася сугуба благодать, і ті, хто служив, і ті, хто молився - зверталися до Бога «єдиними устами і єдиним серцем ». Особливо молитовно співав, як зазначив владика, місцевий хор Свято-Покровського приходу.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.

Після закінчення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, на завершення якого архіпастир привітав учасників молитовного зібрання з престольним торжеством. Преосвященніший владика сердечно подякував всім за радість євхаристичного спілкування, подавши кожному своє святительське благословення, а також закликав на присутніх Небесний Покров і Заступництво Цариці Небесної.

Урочистості закінчилися святковою трапезою.

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ

Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.Свято-Покровський храм Житомира молитовно відзначив своє престольне свято.