Свято-Ольгинський храм міста Житомира відзначив своє престольне торжество!

24.07.2020

24 липня 2020 року, православні християни молитовно шанують пам'ять святої рівноапостольної княгині Ольги. Традиційно на це торжество віряни міста Житомира збираються біля стін Свято-Ольгинського храму, що на виїзді з обласного центру, адже парафія відзначає престольне свято.

Світлими дитячими посмішками, щирими віршами із вітаннями найменші прихожани зустрічали правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Владиці піднесли пахучий коровай та букет квітів. Його Високопреосвященство подякував діткам за теплі слова, а також вручив на пам'ять іконочки та шоколадки.

За Божественною літургією митрополиту Никодиму співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук), настоятель храму протоієрей Діонісій Грицаюк, а також духовенство Житомирської та гості із Рівненської єпархії.

Враховуючи карантинні норми безпеки віряни стояли на свіжому повітрі із дотриманням дистанції. Під час служби посилена молитва була піднесена за швидке одужання хворих та припинення пандемії.

Після закінчення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму. Богомольців окропили святою водою.

Слова проповіді і вітання для присутніх вимовив митрополит Никодим. Владика побажав усім миру, злагоди, добра та міцного здоров'я, а ще молитовного заступництва від святої рівноапостольної княгині Ольги.

Прес-служба Житомирської єпархії.