Свято-Іаківлівський храм Житомира відзначив своє Престольне свято та 185-річчя від заснування!

05.11.2022

5 листопада 2022 року, в день пам'яті апостола Іакова, брата Господнього по плоті і першого Єрусалимського єпископа, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні архієпископа Городницького Олександра, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Іаківлівському храмі міста Житомир, з нагоди 185-ої річниці та Престольного свята.

Високопреосвященнішим владикам співслужили: намісник тригірського Спасо-Преображенського монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук), Житомирський міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський, почесний настоятель храму протоієрей Петро Костюк, настоятель храму протоієрей Іоанн Шевченко та клірик храму ієрей Михайло Солонінка.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

За заслуги перед Житомирською єпархією Української Православної Церкви протоієрей Петро Костюк нагороджений медаллю святителя Євменія архієпископа Житомирського і Овруцького.

По завершенні Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Для усіх присутніх на молитві було організовано смачний обід.

Прес-служба Житомирської єпархії.