СВЯТКОВИЙ МОЛЕБІНЬ ІЗ ЧИТАННЯМ АКАФІСТУ У ХРАМІ-КАПЛИЦІ НА ЧЕСТЬ КНЯЗЯ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО У ПАРКОВІЙ ЗОНІ МІСТА ЖИТОМИРА!

12.09.2020

12 вересня 2020 року, Православна Церква відзначає пам'ять святого благовірного князя Олександра Невського. Своє престольне свято цього дня святково відзначив храм-каплиця на честь однойменного угодника Христового у парковій зоні міста Житомира.

По благословінню Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, в цей день було звершено святковий молебінь із акафістом до святого князя Олександра Невського.

Молебінь очолив архімандрит Лавр (Березовський) , якому співслужили священики міста Житомира.

По закінченню молебня архімандрит Лавр привітав усіх із святом, побажав аби Христовий воїн Олександр Невський був для усіх молитвеником перед Богом та прикладом віри, надії і любові у земному житті кожного християнина.

Настоятель каплиці, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Миколай Синюк подякував духовенству за молитву і побажав усім присутнім миру, любові і Божого благословіння на многії літа!

Прес-служба Житомирської єпархії.