Священики Ружинського благочиння святкували дні народження.

20.09.2011

19 вересня, у день свята Чуда Архістратига Михаїла, святкував свій день народження настоятель Свято-Георгіївської церкви с. Білилівка, благочинний Ружинського округу, голова Богословської комісії Житомирської єпархії протоієрей Михаїл Маркевич.

Божественну літургію в Свято-Георгіївському храмі очолив сам благочинний. Співслужили йому священики округу та рідні. Після урочистого богослужіння о. Михаїла привітали духовенство, парафіяни, рідні та друзі, які побажали йому міцного здоров’я та невичерпної наснаги у пастирському служінні.

Також благочинний округу приймав цього дня вітання від голови райдержадміністрації Володимира Бондарчука та голови районної ради Бориса Ходаківського. З щирими побажаннями привітав його начальник відділу освіти РДА Володимир Федорчук та директор Білилівської гімназії Василь Ямковий. Адже отець Михаїл постійно опікується питаннями освіти, очолює гімназійну раду з освіти та районну батьківську раду.

Іменинник подякував усім за вітання, підтримку й допомогу.

Приємним на події для місцевого духовенства був і минулий тиждень.

16 вересня свої дні народження святкували настоятель Свято-Параскевської церкви с. Заріччя ієрей Володимир Бринзюк та настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Дерганівка ієрей В’ячеслав Слободянюк.

Священиків привітали благочинний і духовенство округу, парафіяни. Після подячних молебнів їм побажали здоров’я, довголіття та Божої допомоги у добрих справах.

Прес-служба Ружинського округу