Столітній храм в Оліївці відзначив Престольне свято!

22.09.2020

21 вересня в столітньому Свято-Різдво-Богородичному храмі села Оліївка Житомирського району відзначили Престольне свято.

На свято завітали жителі Оліївки, Піщанки, Світина та інших сусідніх сіл, серед них і керівництво та депутати Оліївської сільської ради. Традиційно розділити радість з вірянами прибули священики, життя яких пов’язано з цим мальовничим селом.

Зранку перед літургією відбувся водосвятний молебень. Божественну літургію очолив настоятель Оліївського храму отець Андрій (Погоров). На завершення Богослужіння відбулася хресна хода, під час якої люди були окроплені святою водою.

На святі пролунали побажання міцного здоров’я та Божої допомоги всім у добрих починаннях. Було наголошено на тому, наскільки в наш непростий час важливо щиро надіятися на Бога, відвідувати храм і мати любов один до одного. При цьому важливо плідно працювати во Славу Божу і на благо ближніх.

Настоятель Оліївського храму отець Андрій (Погоров), який також опікується селами Піщанка та Світин, подякував усім прихожанам, які в наш непростий час відвідують храм, моляться Богу про здоров’я усіх людей на землі, мир і добробут в Україні та рідній громаді. Священик наголосив, що молитва і праця для храму – це наш вклад у Вічність. Адже покоління змінюються, а намолений храм, віримо, стоятиме ще багато років і буде духовною підтримкою усім, хто прибуває до нього.