СПОВІДЬ БАРАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ: Божественна літургія в храмі Різдва Богородиці.

10.12.2022

10 грудня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію в храмі Різдва-Богородиці у містечку Баранівка.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник Вільхівського Спасо-Покровського монастиря схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), благочинний Баранівського округу протоієрей Роман Клим та клірики Баранівського благочиння.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

По завершенні Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Прес-служба Житомирської єпархії.