Село Сали Черняхівського благочиння відзначило своє Престольне Свято

02.08.2022

У день пам'яті преподобного Серафима Саровського, храмове свято молитовно відзначила парафія храму с.Сали. Святкову Божественну Літургію очолив благочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик), у співслужінні настоятеля храму протоієрея Іоана Сукаленка та місцевого духовенства і гостей благочиння.

Благочинний Черняхівського округу, архімандрит Мануїл (Бицик), привітав усіх із святом та побажав, щоб по молитвам преподобного, наші душі були наповнені любов’ю і сміливістю сповідувати істинну православну віру, маючи християнську любов один до одного.

Настоятель храму протоієрей Іоан Сукаленко, сердечно подякував отцю благочинному за батьківську любов і духовну опіку, а священству та віруючим – за соборну молитву.

Прес-служба Черняхівського благочиння.