Різдво Христове. Святкове богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира.

08.01.2023

7 січня 2023 року, в день величного свята Різдва Христового, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисту Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні духовенства храму.

У храмі зібралось надзвичайно багато вірян, житомирян та гостей міста.

Після читання Євангелія Владика Никодим зачитав Різдвяне послання Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Наприкінці літургії були проспівані тропар, кондак та величання Різдва Христового.

Митрополит Никодим привітав присутніх зі святом і закликав на всіх Боже благословіння. Також разом із усіма архіпастир заколядував, а діткам роздав подарунки.

Прес-служба Житомирської єпархії.