П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.

30.10.2011
П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.

26 жовтня, у день, коли Свята Церква вшановує перенесення Іверської ікони Божої Матері, виповнилось 15 років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в с. Ягнятин, що в Ружинському благочинні.

Увечері, напередодні свята, відбулось всенічне бдіння, яке звершив ієромонах о. Максим (Осаволюк) у співслужінні настоятеля храму священика Ігоря Руденока. П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.

В день свята відпусту Божественну літургію очолив благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужило духовенство району.

В кінці Святої Євхаристії ті, хто готувався до прийняття Святих Христових Таїн, причастилися. Адже важливо, аби людина не лише відвідувала храм, а й будувала храм душі, прийнявши в неї Господа нашого Ісуса Христа.

Особливо приємно те, що до Святих Таїнств батьки долучають дітей, направляючи їх на шлях істинний.П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.

Після богослужіння відбувся хресний хід навколо храму.

Серед віруючих, які зібралися цього дня для спільної молитви, був і сільський голова Володимир Тимошенко. Присутність очільника селищної ради свідчить про підтримку громади віруючих місцевою владою.

Спільна молитва навчає і об’єднує нас, допомагає боротися з труднощами, веде наші серця до радості, коли ми чуємо хвалу Спасителю нашому.

Прес-служба Ружинського округу

П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.П’ятнадцять років від дня освячення Свято-Михайлівського храму в Ягнятині.