Пулини. Митрополит Никодим очолив престольне торжество та 10-ту річницю відкриття Свято-Миколаївського храму!

22.05.2019

22 травня 2019 року, в день згадки події перенесення чесних мощей святого святителя Миколая чудотворця Мір Лікійського храм на честь однойменного угодника Божого у селищі Пулини відзначив своє престольне торжество, а ще 10-річчя відкриття.

Розділити радість особливого дня до селища прибув правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владика очолив Божественну літургію.

Високопреосвященнішому Владиці співслужив секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), настоятель храму протоієрей Василій Волосянський та інші. Літургію оспівував архієрейський хор Свято-Успенського собору міста Житомира.

Молитва у цей святковий день зібрала у храмі чимало вірян. Після завершення богослужіння митрополит Никодим привітав духовенство і мирян зі святом та виголосив слово настанови.

Прес-служба Житомирської єпархії.