Престольне торжество Свято-Ольгинського храму міста Житомира!

25.07.2022

24 липня 2022 року, у 6-ту Неділю після П’ятидесятниці, день пам’яті рівноапостольної великої княгині Ольги, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Ольгинському храмі на Мар’янівці м. Житомир.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Коростишівського округу архімандрит Яків (Шумов), міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський, настоятель храму протоієрей Діонісій Грицаюк та клірики єпархії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці був звершений хресний хід та чин славління, після якого владика Никодим звернувся з вітальним словом до усіх присутніх.

Прес-служба Житомирської єпархії.