Престольне свято в с.Ярунь.

24.10.2011
Престольне свято в с.Ярунь.

14 жовтня Свято-Покровська парафія с.Ярунь Новоград-Волинського благочиння святкувала своє престольне свято.

Свято-Покровській церкві вже майже 100 років. Місце, на якому стоїть храм, було освячене задовго до того, як граф Потоцький побудував приміщення теперішньої церкви на початку 20 ст. При будівницві церкви був знайдений святий Антимінс 1594 року, що свідчить про те, що храм на цьому місці стояв не пізніше 16 ст., і був відомий не тільки серед православних, завдяки чудотворній іконі Божої Матері «Ярунської». Престольне свято в с.Ярунь.

В день Покрова Божої Матері, після Божественної Літургії був звершений хресний хід на чолі з благочинним Новоград-Волинського округу протоієреєм Стефаном Маркевичем у співслужінні настоятеля храму священика Сергія Аракелова та духовенства району.

Свято продовжилось святковою трапезою.

Прес-служба Новоград-Волинського округу