Престольне свято у госпіталі!

17.01.2020

15 січня 2020 року, в день пам'яті святого преподобного Серафима Саровського чудотворця, своє Престольне свято відзначив храм на честь однойменного угодника небесного, що при Житомирському госпіталі.

На запрошення настоятеля парафії протоієрея Димитрія Гайдай на урочисту Божественну літургію прибули священослужителі. Богослужіння очолив настоятель храму Казанської ікони Божої Матері с. Тетерівка протоієрей Олег Мельник. Співслужили: клірик Бердичівського благочиння архімандрит Мануїл (Бицик), настоятель храму, клірик Житомирського районного благочиння протоієрей Михаїл Коваленко. Літургія зібрала окрім постійних прихожан чимало гостей.

Перед початком святої Євхаристії було звершено водосвятний молебінь із акафістом до преподобного Серафима. Наприкінці богослужіння отці привітали настоятеля та громаду храму із нарочитим Днем. Слова вдячності за присутність та розділену радість свята висловив настоятель протоієрей Димитрій.

Прес-служба Житомирської єпархії.