Пожежа в управлінні Житомирської єпархії: єпархія просить про допомогу в усіх небайдужих!

06.01.2022

5 січня 2022 року, близько 6-ї години ранку, надійшло повідомлення про те, що горить приміщення Житомирського єпархіального управління.

Пожежа тривала близько п’яти годин і для її локалізації прибуло близько 10 машин пожежно-рятувальних служб.

Наразі всі обставини з’ясовуються, триває слідство.

Внаслідок великої пожежі повністю згорів дах із перекриттям та вигорів другий поверх єпархіального управління, перший поверх було залито повністю водою. Попри важкі наслідки спричинені вогнем вдалось насилу врятувати чимало цінних документів, ікон, важливих церковних речей, церковної утварі.

На допомогу зібралось чимало священиків, які швидко та злагоджено все винесли на вулицю.

Житомирська єпархія та її Керуючий, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, висловлюють щиру вдячність пожежникам та рятувальникам, які приклали великі зусилля для подолання пожежі і її наслідків.

Водночас Житомирська єпархія організовує збір коштів для відновлення нового єпархіального управління. Просимо усіх небайдужих по можливості долучитися до цієї справи та спільними зусиллями зібрати потрібні кошти.

Дякуємо за допомогу та просимо молитв!

Наші банківські реквізити:

Приват Банк:
Номер картки: 5167985562277467
Голубовський Юрій Миколайович

Житомирська єпархія УПЦ
код: 13560396
Банк отримувача: АТ "Альфа-Банк"
р/р UA 493003460000026007017992201

Прес-служба Житомирської єпархії