ПОЧАЇВ. Митрополит Никодим взяв участь у святковому богослужінні з нагоди пам'яті препордобного Іова Почаївського

10.11.2022

10 листопада 2022 року, в день пам’яті преподобного Іова ігумена Почаївського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь в святковій Божественній літургії у Свято-Успенській Почаївській Лаврі.

У співслужінні ієрархів святу Євхаристію очолив митрополит Кам'янець-Подільський і Городоцький Феодор.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні. Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

На запричастному вірші, Владика Никодим звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді. Наприкінці Богослужіння було звершено чин славлення.

Прес-служба Житомирської єпархії.