Підтримуємо ЗСУ: чергова партія гуманітарної допомоги від духовенства і парафіян Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

15.03.2023

У вівторок 14-го березня духовенством та парафіянами Свято-Миколаївського собору м. Бердичева до Гуманітарного штабу Бердичівщини був відправлений черговий вантаж допомоги для військових Збройних Сил України і тих, хто особливо потребує підтримки у важкий для нашої держави час.

Милосердя – одна з найважливіших християнських чеснот. Піклуватися про ближніх, допомагати захисникам і захисницям, які боронять Україну від ворогів, підтримувати одне одного – прагнення, що об’єднує українців у дні війни – найтяжчого випробування для всіх нас.

У вівторок 3-ї седмиці Великого посту до Гуманітарного штабу Бердичівщини, центрального пункту прийому допомоги, священство і віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева надіслали хлібобулочні вироби, консервацію, солодощі та інші продукти харчування для потреб ЗСУ, переселенців і всіх нужденних.

Сьогодні кожний має підтримувати молитвами, трудами й стараннями та посильною лептою захисників України, щоб наблизити нашу Перемогу. Будьмо єдині, зміцнюймо безстрашних оборонців добрим словом і справами милосердя. Нехай їх оберігають наші щоденні молитви…

Прес-служба Бердичівського благочиння.