Новоград-Волинський. Архієрейське богослужіння у кафедральному соборі святої Трійці.

08.01.2023

8 січня 2023 року, у Неділю 30-ту після П’ятидесятниці, післясвято Різдва Христового, Собор Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні архієпископа Городницького Олександра звершили Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м Новоград-Волинський.

Високопреосвященнішим Владикам співслужили: благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Степан Маркевич, намісник Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Валентин Мороз та клірики єпархії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання за припинення війни та мир в Україні.

Також були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці літургії був звершений чин славління, після якого Владика Никодим привітав присутніх зі святом.

Прес-служба Житомирської єпархії.