В день святкування Стрітення Господнього митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

15.02.2020

15 лютого 2020 року, Українська Православна Церква молитовно шанує двунадесяте свято - Стрітення Господа нашого Ісуса Христа. В цей день у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась святкова Божественна літургія.

Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили священики собору та гості у священному сані. Молитва цього дня зібрала у древніх стінах храму сотні вірян. Наприкінці Євхаристії сповідники приступили до Христових Таїн.

У завершення богослужіння було прочитано молитви на освячення свічок та окроплено усіх святою водою.

Митрополит Никодим привітав духовенство і мирян із шанованим святом, побажав усім миру, порозуміння, а ще із вірою та любов'ю прийняти благодать свята Стрітення Господнього.

Прес-служба Житомирської єпархії.