Митрополит Никодим звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята Свято-Пантелеймонівського храму на території другої міської лікарні Житомира!

10.08.2020

9 серпня 2020 року, у неділю дев'яту після П'ятидесятниці і день пам'яті угодника Божого, святого великомученика та цілителя Пантелеймона, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята Свято-Пантелеймонівського храму на території другої міської лікарні міста Житомира.

Владику зустрічали встеленою із квітів доріжкою, дитячими щирими віршами та квітами. Літургія відбулась просто неба перед храмом.

Митрополиту Никодиму співслужили: секретар єпархії, благочинний Житомирського міського округу архімандрит Олексій (Овсянніков), клірик Свято-Іаківлівського храму Житомира протоієрей Іоан Шевченко, настоятель Свято-Успенського архієрейського собору протоієрей Віктор Голубовський та настоятель парафії протоієрей Георгій Мірчук.

У часі служби було піднесено молитви проти поширення пандемії та особливі прохання за медичних працівників.

На завершення святої Євхаристії архіпастир прочитав молитву до святого великомученика Пантелеймона, а також привітав усіх присутніх із святом. У своєму слові Владика висловив значні слова подяки працівникам лікарні, які нині мужньо стоять в охороні людського життя. Ще митрополит привітав із престольним святом настоятеля храму та громаду.

В свою чергу отець настоятель висловив синівські слова подки Владиці за святительські молитви та присутність.

Прес-служба Житомирської єпархії.