Митрополит Никодим відвідав Вільхівський жіночий монастир та звершив закладку капсули під будівництво нового храму на честь Живоначальної Пресвятої Трійці.

19.11.2022

19 листопада 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, у співслужінні архієпископа Бучанського Пантелеімона та архієпископа Ладижинського Сергія, звершили Божественну літургію у Спасо-Покровському жіночому монастирі с. Вільха.

Владиці співслужили: будівничий обителі схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Баранівського округу протоієрей Роман Клим, та клірики єпархії.

Також, під час літургії молилися ігуменя Серафима (Мелещук) із сестрами обителі. Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим звернувся до усіх присутніх зі словами проповіді.

Окрім цього визначною та історичною для обителі подією стала закладка капсули та наріжного каменю під будівництво нового, величного храму на честь Живоначальної Пресвятої Трійці.

Прес-служба Житомирської єпархії.