Митрополит Никодим передав вартісний медичний монітор для потреб Житомирської лікарні ім. В. П. Павлусенка!

22.06.2020

22 червня 2020 року, у понеділок, на території Житомирської другої міської лікарні ім. В. П. Павлусенка відбулась зустріч митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима із медичними працівниками та зокрема головним лікарем мед закладу Кухарук Ігорем Васильовичем. Супроводжував архієрея настоятель лікарняного храму в честь великомученика Пантелеймона протоієрей Георгій Мірчук.

Його Високопреосвященство привітав усіх працівників лікарні із професійним святом, відзначив їхню мужність, витривалість та силу волі у нелегкий час боротьби проти хвороб, в тому числі світової пандемії. Владика побажав присутнім міцного здоров'я, сили, наснаги та Божої допомоги у вагомій праці.

У ході бесіди митрополит Никодим передав для потреб лікарні вартісний медичний прилад - монітор спостереження за станом пацієнта EDAN iM70. Цей сучасний комп'ютер було придбано з ініціативи Владики Никодима. Вартість приладу понад дев'яносто тисяч гривень.

Операційний монітор призначений для контролю важливих життєвих показників пацієнта у реальному часі під час проведення хірургічних операцій. Прилад є багатофункціональним та може працювати в будь-який час доби і навіть на вмонтованій акумуляторній батареї в разі вимкнення електроенергії.

Головний керівник лікарні подякував митрополиту Никодиму за вагому допомогу, зазначив, що лікарня мала велику потребу саме в цьому моніторі і завдяки ньому можна врятувати не одне людське життя. Також Ігор Васильович вручив архіпастирю грамоту-подяку за допомогу лікарні.

Прес-служба Житомирської єпархії.