Коментар митрополита Никодима на сюжети телеканалу 1+1

19.03.2020

19 березня 2020 року, на офіційній сторінці митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима в соціальній інтернет мережі було розміщено коментар Владики на останні висвітлені сюжети програми "ГРОШІ" телеканалу 1+1. У повідомленні сазано наступне:

"Дорогі отці, браття та сестри!

Нещодавно в ефір телеканалу 1+1 було випущено дві телепередачі програми "ГРОШІ", у яких було висвітлено сюжети як особисто про мене, так і про Житомирську єпархію. Дані сюжети були поширенні по соціальних мережах та інших інтернет ресурсах.

Я хочу подякувати усім тим, хто приклав зусилля для цієї брудної справи, наповненої брехнею, яка несе розділення у суспільство, намагається дискредитувати не тільки мене, але в першу чергу святу канонічну Церкву. Дивлячись на це я чітко розумію, що йду дорогою до Бога.

Дякую духовенству, мирянам, друзям, усім тим, хто мене підтримав молитвою, добрими словами, своїм відношенням та коментарями в соціальних мережах.

Ці нікчемні і брехливі сюжети роблять мене тільки сильнішим у вірі та любові. Дані спокуси у дні Великого посту мотивують і надихають мене до посиленої молитви та трудів на благо Церкви.

Маючи велику підтримку духовенства і вірян, з Божою допомогою, буду і надалі розбудовувати та розвивати нашу єпархію. Адже завдяки Вам багато було зроблено і ще багато належить зробити.

З любов‘ю митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим."

Прес-служба Житомирської єпархії.