КИЇВ. Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Кирилівському чоловічому монастирі.

01.07.2022

30 червня 2022 року, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Кирилівському чоловічому монастирі м. Київ.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Богослужбові піснеспіви виконував хор КДАіС під управлінням архімандрита Романа (Подлубняка).

Наприкінці, Владика Никодим звернувся до присутніх з архіпастирським словом та привітав архімандрита Макарія (Сердюк) із 50-річним ювілеєм.

Прес-служба Житомирської єпархії.