Божественну літургію у Неділю п'ятнадцяту після П'ятидесятниці звершив митрополит Никодим у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

20.09.2020

20 вересня 2020 року, у Неділю п'ятнадцяту після П'ятидесятниці, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась святкова воскресна Божественна літургія. Молитву у присутності вірян очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

За богослужінням Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики храму. Особливі прохання та молитви були піднесенні за припинення у світі пандемії та швидке одужання тих, хто хворіє.

Після завершення літургії було відслужено подячний молебінь, після якого митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом проповіді та вітання.

Прес-служба Житомирської єпархії.