Архіпастирський візит у Коростишів

10.01.2022

9 січня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим з архіпастирським візитом відвідав місто Коростишів та звершив урочисту Божественну літургію у нижньому храмі в честь князя Володимира Свято-Благовіщенського собору.

Владиці співслужили: благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук), благочинний міста Житомира протоієрей Віктор Голубовський та духовенство Коростишівського округу.

Наприкінці літургії Владика Никодим звернувся до своєї пастви словами проповіді та привітав з Різдвом Христовим.

Після закінчення Божественної літургії відбулось свято колядок, під час котрого Владика привітав усіх солодкими подарунками.

Прес-служба Житомирської єпархії